You are currently viewing Drzewo Pamięci dla Joanny Radziwiłł

Drzewo Pamięci dla Joanny Radziwiłł

W niedalekiej okolicy naszego warszawskiego Domu, w dzielnicy Praga-Południe znajduje się wyjątkowe dla Fundacji miejsce.

Na ulicy Prochowej zasadzone zostało drzewo opatrzone tabliczką ku czci Joanny Radziwiłł – psycholog, terapeutki, wychowawczyni i współzałożycielki Fundacji Opiekuńcze Skrzydła. To wspaniała wiadomość i miłe wyróżnienie dla Joanny, która od wielu lat jest zaangażowana w pomoc dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym potrzebującym wsparcia.

Drzewo jest częścią inicjatywy Veolii i projektu „Ważni dla Dzielnicy”, która upamiętnia osoby szczególnie zasłużone dla dzielnicy. To serdeczny gest i symboliczne uznanie wieloletniej pracy Joanny, która jest dla nas ogromną inspiracją. Z całego serca gratulujemy Joannie tego w pełni zasłużonego wyróżnienia!