You are currently viewing Hurra!

Hurra!

3 sierpnia 2016 Fundacja Opiekuńcze Skrzydła Joanny Radziwiłł została wpisana w Krajowym Rejestrze Sądowym. Od tej pory, nieprzerwanie działamy z Wami już ponad 5 lat.

Fundacja wspiera od 5 lat, ale my znacznie dłużej

Zajmujemy się pomocą od 1990 roku, dzisiaj już na stałe jako FJR Opiekuńcze Skrzydła. I rozwijamy się dalej : otwieramy filię w Kamionce (k/ Lublina) oraz w Milanówku. Dzięki regularnemu wsparciu partnerów biznesowych, darczyńców prywatnych, wspaniałej grupie wolontariuszy i wolontariuszek oraz wykwalifikowanemu zespołowi pedagogów, psychologów i wychowawców możemy dobrze pomagać przez cały czas.

Dziękujemy

Jesteśmy wdzięczni i wdzięczne za każdą osobę, która wchodząc do Domu Fundacji przy Omulewskiej 19 , decyduje się wspierać dzieci w ich rozwoju. Decyduje dzielić się sobą i swoim czasem, dzielić się swoimi pasjami podczas warsztatów. Dziękujemy każdej osobie, które wspiera regularnie Fundację i jej działania finansowo, rzeczowo lub poprzez poradę i szkolenie.

Wierzymy, że Fundację tworzy społeczność osób, które wspólnie tworzą bezpieczne dzieciństwo, tym najbardziej osamotnionym dzieciom.

Dziękujemy, że jesteście!

Zespół Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła