You are currently viewing Dzień Dziecka w Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Dzień Dziecka w Fundacji Opiekuńcze Skrzydła

Czy wiesz, że w Fundacji Dzień Dziecka obchodzimy nie tylko 1 czerwca, ale również przez cały rok? U nas każdy dzień jest okazją do świętowania dzieciństwa i wspierania rozwoju dzieci.

Wsparcie przez 365 dni

W Fundacji Opiekuńcze Skrzydła wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby zapewnić dzieciom w potrzebie opiekę, wsparcie edukacyjne i emocjonalne oraz mnóstwo powodów do uśmiechu. Wierzymy, że edukacja jest kluczem do lepszej przyszłości, dlatego organizujemy zajęcia dodatkowe, korepetycje oraz ciekawe warsztaty i spotkania. U nas zawsze dzieje się coś ciekawego!

Z okazji Dnia Każdego Dziecka

Składamy najlepsze życzenia wszystkim dzieciom – małym i dużym! Szerokich uśmiechów na twarzy, radosnego i bezpiecznego dzieciństwa. Mała przypominajka, że każde dziecko ma prawo: do bycia sobą, do popełniania błędów, do własnego zdania, do szacunku.

Niech każdy dzień będzie dla Was pełen odkryć i przygód! A my będziemy Was wspierać i towarzyszyć w tej podróży!

Jak możesz wspierać podopiecznych Fundacji?

• Przekazując jednorazową darowiznę lub pomagając poprzez regularne wpłaty
  • Dołączając do programu Wielki Talerz, który zapewnia dożywianie dla dzieci.
  • Bezpłatnie, kupując online, dzięki wtyczce FaniMani.pl
  • Organizując akcje dla dzieci: warsztaty tematyczne, spotkanie z ciekawym człowiekiem, spacery, wycieczki
  • Jeśli prowadzisz firmę, możesz zostać naszym partnerem biznesowym lub pomagać w ramach wolontariatu pracowniczego.

Niech Dzień Dziecka w Fundacji trwa cały rok!