You are currently viewing FaniMani.pl na wiosnę. Kupujesz i pomagasz

FaniMani.pl na wiosnę. Kupujesz i pomagasz

Wiesz, że robiąc zwykłe, codzienne zakupy możesz wspierać nasze działania? Dzięki Waszym zakupom otrzymaliśmy już 414,40 zł.

Mieszkanie wysprzątane? Zakupy zrobione? Rzeżucha wysiana? 🌿 Zostań pomocnikiem Zajączka i zrób swoje wiosenne zakupy z darowizną na rzecz naszych dzieci i młodzieży. Ciesz się wiosennym świętem i ciesz się możliwością wspierania nas za darmo.

Jak to działa?

Portal FaniMani wspiera naszą Fundację w zbieraniu funduszy na to, co jest ważne. Poprzez dokonywanie zakupów online w czołowych sklepach, możesz zdecydować na co zostanie przeznaczony procent wartości Twoich zakupów.

To proste:

• Zrób zakupy w którymś z ponad 1000 sklepach internetowych.
  • Płacisz tyle co zawsze (nic nie dopłacasz).
  • Średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafia do nas. A my dzięki Tobie mamy możliwość, by jeszcze lepiej wspierać dzieci i młodzież.

Pamiętaj o nas, robiąc zakupy.
Przeczytaj jak to działa: