You are currently viewing Ferie Zimowe w domu w Kamionce

Ferie Zimowe w domu w Kamionce

Niedawno zakończyliśmy ferie zimowe w Domu w Kamionce . Działo się naprawdę wiele, a zimowy czas wykorzystaliśmy w pełni! Koła naszego fundacyjnego busa Renault wciąż były w ruchu.

🔹 Ferie rozpoczęliśmy aktywnie podróżując na wschód Polski – do domu żurawia i żółwia błotnego – czyli do Poleskiego Parku Narodowego.

🔹 Mieliśmy okazję spotkać się ze sztuką w towarzystwie dziewczyn z Historii Sztuki z Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

🔹 Podczas dwudniowej wycieczki odwiedziliśmy Milanówek oraz Warszawę.

🔹 W stolicy udaliśmy się na Invisible Exhibition – Niewidzialna Wystawa oraz ekspozycję fotografii w Muzeum Narodowe w Warszawie.

🔹 Byliśmy na wycieczce w Lublinie, w kinie oraz na warsztatach słodyczowych.

🔹 Podczas ferii odbywały się również warsztaty psychologiczne.

Zimowa przerwa była pełna miłych chwil i przygód. Dzięki zbiórce na konto Fundacji tytułem „ferie” wpłynęło łącznie 10 000 zł ‼, które w całości zostały przeznaczone na koszty wyżywienia, transportu oraz wszystkich zaplanowanych aktywności podczas ferii dla dzieci ❤

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom!