You are currently viewing Filia Fundacji w Grodzisku Mazowieckim

Filia Fundacji w Grodzisku Mazowieckim

Mamy wspaniałą wiadomość. Rozpoczynamy pracę nad otwarciem domów- filii Fundacji w Grodzisku Mazowieckim.

Chcemy otoczyć opieka jeszcze więcej potrzebujących dzieci, młodzieży oraz ich rodzin.

Przedstawiamy Katarzynę Gruk – koordynatorkę filii w Grodzisku Mazowieckim. Katarzyna prowadzi działania organizujące potrzebujące rodziny w Grodzisku, nawiązuje współpracę z burmistrzem, ośrodkami pomocy społecznej, szkołami. Budujemy grupę lokalnych wolontariuszy i wolontariuszek, którzy są gotowi do działania.

Katarzyna Gruk to ambasadorka dzieci i wieloletnia przyjaciółka warszawskiej Fundacji Opiekuńcze Skrzydła. Jest coachem Zen Coachingu, absolwentką Integralnego Studium Rozwoju Osobistego, charakteryzatorką (nie raz prowadziła zajęcia charakteryzacji dla naszych dzieci). Lubi spotykać się z ludźmi małymi i dużymi, odkrywać ich historię, wartości i emocje. Lubi pomagać, tworzyć , kreować. Jest mamą dwójki dzieci, żeglarką, wielbicielką jazdy na rowerze, przyrody i życia.

Szukamy domu

Aktualnie szukamy domowej przestrzeni w Grodzisku Mazowieckim, w której możemy otworzyć dzienny dom wsparcia dla podopiecznych dzieci i ich rodzin na wzór naszych warszawskich domów Mikołajka i Pawła w głównej siedzibie Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

Jeżeli możesz pomóc lokalnie przy działaniu filii Fundacji, napisz do nas: k.gruk [at ] fundacjajoannyradziwill.pl