You are currently viewing Plebiscyt Lwice Biznesu 2019

Plebiscyt Lwice Biznesu 2019

Już po raz kolejny organizatorzy plebiscytu Lwice Biznesu, wsparli Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. 13 stycznia wzięliśmy udział w V gali plebiscytu „Lwice Biznesu”, podczas której odbyła się licytacja na rzecz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

Lwice Biznesu to nie tylko plebiscyt propagujący kobiety biznesu, to największe wydarzenie medialne i branżowe, pozwalające zaistnieć uczestniczkom w świecie show-biznesu na wielkiej gali i w książce o ogólnopolskim zasięgu. Dlaczego warto wziąć w nim udział i jak go wykorzystać w swoim biznesie? Co dzięki temu można zyskać? Czym ten plebiscyt wyróżnia się na tle innych wydarzeń? O tym wszystkim opowiada pomysłodawczyni konkursu Ilona Adamska, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.Media w wywiadzie z Anną Gardyniak (link poniżej).

Poza wręczeniem statuetek LWICA BIZNESU/LEW BIZNESU 2019 organizatorzy wyróżnili nagrodami osoby działające w biznesie, jak i wspierające różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Dodatkowo w programie wydarzenia odbyły się: pokaz mody, koncert aktorki Marii Niklińskiej oraz licytacja na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

Licytacja była możliwa między innymi dzięki przekazaniu dzieł przez artystów: Joanna Sarapata, Wiktor Gutt, Piotr VASCO Wasilkowski Fotograf – dziękujemy za wsparcie.

Na gali mieliśmy okazję zaprezentować film pt. „Opiekuńcze Skrzydła” reżyserii naszej ambasadorki Karolina Fender Noinska (film dostępny pod linkiem – http://opiekunczeskrzydla.pl)

Dziękujemy wszystkim organizatorom za zaangażowanie i wspieranie działań Fundacji,

Więcej informacji o wydarzeniu: http://magazynlbq.pl/13-stycznia-final-5-edycji-plebiscytu-lwice-biznesu-co-czeka-na-gosci-wydarzenia/

Dołącz do programu „Opiekuńcze Skrzydła” i zostań opiekunem dziecka

Opiekuńcze Skrzydła to program, w którym opiekun poprzez działania fundacji, zapewnia konkretnemu dziecku codzienną opiekę wychowawczą, wsparcie w edukacji, rozwój jego osobistych pasji, dobry start w dalsze życie! Dowiedz się więcej : https://bit.ly/39INiip