You are currently viewing Już zaraz ruszamy na wakacje!

Już zaraz ruszamy na wakacje!

Wakacje. Nie możemy się już ich doczekać. „Ciocia, bo Czorsztyn to takie miejsce, w którym można wszystko.”

Ciocia, bo Czorsztyn to takie miejsce, w którym można wszystko – tak o wspaniałym domu przy Jeziorze Czorsztyńskim powiedział 11 letni Oskar.

Góry, łąki, jezioro i wspaniały drewniany dom. A w środku pełno radosnych pisków i śmiechów dzieci. Wycieczki w góry, mnóstwo swobodnej zabawy i spacery z psami. Wychowawcy, niezastąpieni wolontariusze i psy. To wszystko dla dzieci zFundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

Już w lipcu ponownie tam ruszamy. Nie możemy się doczekać.

Ruszamy dzięki Wam!

Dzięki wsparciu finansowemu Perspektywy Fundacja Tomasza Gałka, dzięki wsparciu darczyńców indywidualnych oraz osobom, które wzięły udział w czerwcowym wernisażu prac dzieci z Domu Mikołaja spędzą cudowne dwa tygodnie w górach. Będzie to edukacyjny czas w przyrodzie, w rozwoju, będzie to okazja do odpoczynku, poznania nowych umiejętności i okolic. Dziękujemy, że jesteście z nami!