You are currently viewing Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny SHOM 2019

Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny SHOM 2019

Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny to ogromne wydarzenie organizowane już po raz 12. przez SHOM (Spouses of Heads of Mission), stowarzyszenie małżonków dyplomatów. Udział w wydarzeniu wzięło aż 59 ambasad. Zebrane pieniądze zasilą 25 organizacji charytatywnych, w tym Fundację Opiekuńcze Skrzydła.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła małżonka prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która wraz z Lilią Milenovą, przewodniczącą SHOM dokonała ceremonii otwarcia kiermaszu.

8. grudnia 2019 mieliśmy przyjemność brać udział w Kiermaszu SHOM. Spotkaliśmy się z ogromem ciepła, wspaniałą i rodzinną atmosferą środowisk dyplomatycznych. Wspólnie z odwiedzającymi nasze stoisko gośćmi próbowaliśmy pobić rekord długości łańcucha choinkowego, który wkrótce wyląduje na świątecznej choince w Domu Fundacji. Tworząc wspaniały łańcuch opowiadaliśmy o naszej działalności, o naszych dzieciach, potrzebach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kiermaszu, którzy przychodząc na SHOM oraz robiąc świąteczne zakupy wsparli organizacje pozarządowe. Dziękujemy wszystkim organizatorom, którzy zaprosili nas jako jedną z 25 organizacji charytatywnych do wspólnego działania i mnożenia dobra (albo w naszym przypadku: do tworzenia ŚWIĄTECZNEGO ŁAŃCUCHA DOBRA.

Sprawdź jak możesz wesprzeć nas na święta: https://fundacjajoannyradziwill.pl/dzialaj-z-nami-na-swieta/