You are currently viewing Wakacje Mikołajków

Wakacje Mikołajków

W tym roku z najmłodszymi dziećmi, wakacje spędzamy w Warszawie. Ale nie narzekamy na brak nudy – wręcz odwrotnie. Poznajemy różne wakacyjne, warszawskie zakamarki.

Byliśmy razem nad Wisłą. Wiedzieliście, że brzeg Wisły jest tak wspaniały? Na trasie znaleźliśmy wielką gałąź, na którą udało nam się wejść. Zanurzyliśmy stopy w wodzie, trochę poleżeliśmy a nawet znaleźliśmy wielką, zieloną ważkę.

Byliśmy też nad rzeką Świder. W tej można się bezpiecznie kąpać. Trochę odpoczywaliśmy, odkrywaliśmy wyspy i graliśmy na gitarze – tak jak nam serca ( i nasze palce) nam podpowiadały 🙂

Mieliśmy też okazję poznać Wujka Bartka, który pokazał chętnym prawdziwy rower wyczynowy – BMX. Opowiedział o swojej pasji rowerowej, pokazał proste triki oraz pokazał ja takim rowerem trzeba się zajmować, żeby się za szybko nie zespuł od intensywnego korzystania.

Mieliśmy też spotkanie z naszą Ciocią Gosią Rumian, która prowadziła nam bardzo ciekawe (i najlepsze na świecie) warsztaty artystyczne. To była wspaniała przygoda, bardzo ciekawa i rozwijająca podróż! Dziękujemy Ciociu za ten caaaały czas pełen rozwoju!

Co jeszcze robiliśmy? Skakaliśmy na trampolinach na hangarze, wspólnie rozwiązywaliśmy nasz Dziennik Mikołajka, zjedliśmy 3 wielkie pizze, chodziliśmy na spacery do sąsiednich parków, na lody, rozmawialiśmy , rysowaliśmy i poznawaliśmy się jeszcze bardziej i lepiej.

Teraz mamy krótką przerwę. Wrócimy w sierpniu, aby ponownie wypełnić Dom przy Omulewskiej 19 naszymi głosikami, śmiechem i energią.

Do zobaczenia!