Myself nowym Partnerem Fundacji

Mamy przyjemność ogłosić, iż do grona naszych cudownych Partnerów dołącza firma Myself.

To początek niezwykłej współpracy połączenia firmy ubraniowej z wrażliwością na działania społeczne.  MYSELF to kobieca przestrzeń, w której ważne jest by czuć się w pełni sobą, w której można wyrażać swoje wnętrze i charyzmę poprzez unikatowe kreacje.

Firma Myself zainicjowała alternatywny sposób wspierania działalności Fundacji Opiekuńcze Skrzydła. Część dochodu firmy Myself zostanie przekazana na działalność Fundacji Opiekuńcze Skrzydła. Bardzo się cieszymy i nie możemy się doczekać wspólnych projektów.

Zapraszamy do dzielenia się i udostępniania informacji o naszej wspólnej inicjatywie. Możesz pobrać poniższe grafiki i banery. Użyj ich, by promować naszą akcję w mediach społecznościowych. Dziękujemy!