You are currently viewing Pierwszy dzień w NOWYM DOMU

Pierwszy dzień w NOWYM DOMU

Z wielką radością informujemy o rozpoczęciu działalności Fundacji w filii w Milanówku.]

8 czerwca 2021 po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi do nowego DOMU dla najbardziej potrzebujących dzieci w Milanówku. Był to dzień pełen emocji, , niepokoju, ciekawości, radości i wzruszeń. Wspólny czas wypełniony był zabawami integracyjnymi z dziećmi, rozmowami z ich rodzicami i pierwszym wspólnym obiadem przy wspólnym stole .

Naprawdę się udało- dzieci się zintegrowały, będzie silny zespół. Przyszły trochę wystraszone, a na końcu nie chciały wyjść.

Miejsce, które stoi otworem dla podopiecznym to udostępniona na potrzeby filii Fundacji wspaniała Willa Banczewianka . Obiad dla dzieci przygotowała firma Tortilla-serwis oraz Pani Dorota Szeląg.

Chcę ,żeby dzieciom rosły skrzydła i niosły je wysoko w świat.

Wspomina Katarzyna Gruk, koordynatorka filii w Milanówku. Wspólnymi siłami całego zespołu oraz wsparciu wspaniałych darczyńców, powstało miejsce, Milanowska przestrzeń mocy i dobra dla potrzebujących dzieci.

Polecamy profil FB naszej filii w Milanówku. Zobaczcie jak dzięki Wam i razem z Wami możemy wspierać coraz więcej dzieci.

Jeżeli chcesz pomóc na miejscu w filii Fundacji Opiekuńcze Skrzydła, skontaktuj się z koordynatorką Katarzyna Gruk : k.gruk@fundacjajoannyradziwill.pl

Facebook Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła – filia w Milanówku (kliknij).