You are currently viewing Królewska Uczta w naszym Ogrodzie

Królewska Uczta w naszym Ogrodzie

Wraz z nadejściem ciepłych dni w naszym ogrodzie odbyła się „Królewska Uczta” przenosząc nas prosto do Indii. Najpierw wspólne przygotowania, podczas których poznawaliśmy aromatyczne przyprawy i indyjskie dania, a następnie wspólne ucztowanie.

👑 Królewska Uczta to jedno z naszych domowych wydarzeń, podczas którego dzieci wraz z pomocą dorosłych, przygotowują tematyczne potrawy. Na początku zbieramy się w naszej kuchni, gdzie dzielimy się na mniejsze podgrupy. Każda szykuje coś pysznego dla reszty. To prawdziwie kulinarna i kulturalna podróż, dzięki której odkrywamy nowe smaki.

Królewska Uczta to magiczny czas, kiedy nasza kuchnia zamienia się w serce Domu, spędzamy ze sobą czas i rozmawiamy podczas gotowania. Nasze potrawy utrzymujemy w tajemnicy do czasu postawienia ich na stole. Wówczas każda drużyna prezentuje, co dzisiaj przygotowała. A następnie razem ucztujemy delektując się pysznymi potrawami. Pomysłów na tematy jest wiele, były uczty w stylu Rancho z sezonowymi produktami, czy z kuchnią Ameryki Łacińskiej.

To dzięki programowi Wielki Talerz możemy urozmaicać dzieciom obiady i odbywać wspólnie takie kulinarno-kulturalne podróże. Dowiedz się więcej jak wspierać dożywianie dzieci:

▶ fundacjajoannyradziwill.pl/chce-pomoc/#wielki-talerz

▶ patronite.pl/FJR

Wypełnij z nami #WielkiTalerz!