Planujesz Wigilię w swojej pracy? Pomyśl o nas.

Prowadzisz firmę lub pracujesz w korporacji? Listopad to dobry czas na planowanie w jaki sposób możecie wykorzystać ten świąteczny czas w Waszej firmie na wspólne pomaganie innym. Dołącz do naszej fabryki dobra i stań się św. Mikołajem 🙂

Wspieraj nasz DOM przy ul. Omulewskiej 19. Zostań św. Mikołajem przez cały rok. Dołącz do programu Opiekuńcze Skrzydła.

Czas przedświąteczny to czas, w którym chętnie spotykamy się w gronie znajomych, przyjaciół, współpracowników, żeby pobyć razem. A gdyby tak, Wasze spotkanie zamienić w fabrykę dobra? Spotkajcie się, zrzućcie się na prezent dla dziecka, przygotujcie paczkę z żywnością dla najbardziej potrzebujących rodzin, przeprowadźcie zbiórkę pieniędzy między sobą, by wspólnie wspierać nasz Dom dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Szukasz pomysłu jak pomóc w te święta? Podpowiadamy, co możecie zrobić:

• Zamów naszą PUSZKĘ i zorganizuj zbiórkę pieniędzy w swojej pracy. Wystarczy, że ustawisz ją w widocznym miejscu w biurze i poinformujesz o niej swoich znajomych z pracy. Skontaktuj się z nami:
    zbiorki@fundacjajoannyradziwill.pl
  • Zamień swoich pracowników w św. Mikołaje. Podarujcie PREZENTY dzieciom. Dzieci do końca listopada piszą listy do św. Mikołaja. Razem spróbujmy skontaktować dzieci ze św. Mikołajem 🙂
  • Przygotuj PACZKĘ Z ŻYWNOŚCIĄ dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej Fundacji. W święta szczególnie dbamy o wszystkie nasze rodziny.
  • Przeprowadź w swojej pracy LOTERIĘ lub AUKCJĘ na rzecz Domu Fundacji. Połączenie zabawy z pomocą zawsze przynosi największą radość 🙂
  • Weź udział oraz wypromuj wśród znajomych ZBIÓRKA PIENIĘDZY na Wigilię w Domu w Fundacji. Przygotowanie posiłków i Domu dla WSZYSTKICH podopiecznych (dzieci ich rodzeństw, rodzin, wolontariuszy ambasadorów, przyjaciół Fundacji) to ogromna praca wielu rąk oraz spore koszty. To czas kiedy nasze serca ładują się nawzajem. Zbiórkę prowadzimy na naszym Facebook’u.

Zostań św. Mikołajem do dołącz do naszego łańcucha DOBRA.

Skontaktuj się z nami : z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl