You are currently viewing Spotkanie Rodzinne w Fundacji

Spotkanie Rodzinne w Fundacji

W roku 2019 przede wszystkim stawiamy na :
🌿 DOM
🌿 RODZINNOŚĆ
🌿 i JESZCZE WIĘCEJ CZASU Z DZIEĆMI

Dlatego rok szkolny 2019 rozpoczęliśmy od dnia otwartego w naszym DOMU zapraszając dzieci, rodziny, absolwentów, wolontariuszy, partnerów, ambasadorów i wszystkich tych, którzy chcieli z nami spędzić czas.

Tym razem MAMY DZIEŃ RODZINNY.

To czas dla naszych fundacyjnych dzieci, ich rodzin i pracowników Fundacji. Przy ciastku i kawie, w ciepłej, domowej atmosferze poznajemy się, spędzamy czas, rozmawiamy i po prostu cieszymy się sobą.

W taki momentach przepełniamy się miłością. Czujemy głęboki sens naszej pracy, bo wiemy, że wsparcie jakie dajemy dzieciom przechodzi dalej. Obejmuje ich rodziców i rodzeństwo. Tworzymy mały świat, tworzymy społeczność.

Podoba Ci się jak działamy?

Dołącz do programu Opiekuńcze Skrzydła i przekonaj się jak dużo możesz dać jednemu, potrzebującemu dziecku!
*WEJDŹ: