You are currently viewing Zaproszenie: Wydarzenie charytatywne w Aptece Sztuki

Zaproszenie: Wydarzenie charytatywne w Aptece Sztuki

Serdecznie zapraszamy na charytatywne spotkanie połączone z wystawą prac podopiecznych Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła pt. “Przyszłość w kolorach: Odkrywamy potencjał dzieci”.

Wydarzenie odbędzie się:
▶ 17 lutego 2024 r. (sobota), w godz. 16.00 – 18.00.
▶ w Galerii Apteka Sztuki w Warszawie, przy Al. Wyzwolenia 3/5

Na charytatywnej wystawie odkryjemy pełne barw i wyobraźni małe dzieła stworzone przez dzieci podczas zajęć arteterapeutycznych. To nie tylko obrazy, ale przede wszystkim wyraz emocji, marzeń i indywidualności. To niezapomniana okazja, aby doświadczyć siły sztuki jako narzędzia wyrażania. A każda praca to spojrzenie na świat oczami dziecka, które pragniemy docenić i wspierać.

____________________

Podczas spotkania, zapraszamy do udziału w ciekawej dyskusji na temat roli twórczej edukacji przez sztukę, prowadzonej przez dwie wyjątkowe prelegentki:

▶ Małgorzatę Minchberg, artystkę wizualną i doktor nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki,
▶ Małgorzatę Rumian, doświadczoną arteterapeutkę, ambasadorkę Fundacji.

🎟 BILET CEGIEŁKA: 30 zł/ Os.

Kup bilet cegiełkę tutaj: https://evently.pl/…/3846-przyszlosc-w-kolorach…

Będzie to nie tylko wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, ale również okazja do nabycia prac artystycznych, które powstały podczas zajęć arteterapeutycznych w fundacyjnym domu.

Cały dochód ze sprzedaży prac zostanie przekazany na wsparcie zajęć arteterapeutycznych w 3 domach fundacyjnych dla 60 podopiecznych dzieci: Milanówek, Kamionka, Warszawa.

To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym, uczestnicząc w inspirującym wydarzeniu i jednocześnie wspierając szlachetny cel.

Przyjdźcie licznie, bądźmy razem częścią tego wydarzenia! A nawet jeśli nie możecie być – zakupcie bilet cegiełkę, który wspiera Fundację ❤ Zapraszamy do odkrywania barwnego świata dziecięcej wyobraźni, która kształtuje przyszłość w kolorowych barwach.

Dowiedz się więcej o zajęciach arteterapeutycznych w Fundacji TUTAJ.