You are currently viewing Milanówek: Szukamy Wolontariuszy i Wolontariuszek!

Milanówek: Szukamy Wolontariuszy i Wolontariuszek!

Chcesz z nami działać i zostać wolontariuszem/wolontariuszką? Masz pomysł jak możesz nam pomóc? Poszukujemy Wolontariuszy i Wolontariuszek do Domu Fundacyjnego w Milanówku mieszczącego się przy ul. Zygmunta Krasińskiego 18.

Kogo poszukujemy?

Szukamy osób, które:
👉 ukończyły 17 rok życia,
👉 są otwarte, mają inicjatywę i dobry kontakt z dziećmi
👉 chcą towarzyszyć dzieciom po lekcjach w zabawie i nauce lub/również wesprzeć nas w „domowych” zajęciach takich jak pomoc przy przygotowaniu posiłku lub zgrabienie liści w ogrodzie
👉 chcą stać się częścią fundacyjnej społeczności (uczestniczyć w ważnych dla Fundacji wydarzeniach)
👉 chcą zaangażować się ekspercko w swojej dziedzinie (np. psychoterapeutycznie).
👉Szukamy również pasjonatów z pomysłem, którzy chcieliby poprowadzić warsztaty tematyczne (jednorazowo lub cyklicznie) np. kulinarne, artystyczne, opowiedzieć o podróżach itp.

Dlaczego warto?

Wolontariat dla dzieci to świetny sposób na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. To doskonała okazja do niesienia pomocy potrzebującym. Wolontariat to także źródło satysfakcji i pozytywnych emocji. Wiedząc, że nasza praca ma pozytywny wpływ na życie innych ludzi, możemy czuć się dobrze i spełnieni.

Na prośbę wolontariusza wystawimy zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Jak się zgłosić?

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia ankiety: https://bit.ly/3RJV7d8 lub o kontakt mailowy: 📧h.berebecka@fundacjajoannyradziwill.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy! 🥰