You are currently viewing Zamiast prezentu – zbiórka

Zamiast prezentu – zbiórka

Zbiórki prowadzone na portalu Facebook to narzędzie, dzięki któremu można zbierać pieniądze na wybrany cel lub organizację pożytku publicznego. Dzięki nim ludzie z całego świata mogą jednoczyć się w wspólnym celu.

Zbiórka na Facebooku – to realna pomoc!

Cy to działa? Tak! Czujemy Waszą obecność na każdym naszym kroku. Tylko w roku 2019 poprzez prowadzone zbiórki na Facebook’u, zebraliśmy aż 22 157 zł. Z czego aż 11 271 zł to Wasze zbiórki urodzinowe, które zebraliście wraz z Waszymi znajomymi.

Jak zorganizować zbiórkę na Facebooku?

Przygotowaliśmy poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak założyć zbiórkę na Facebooku. Pełna instrukcja krok po kroku znajduje się pod linkiem: https://fundacjajoannyradziwill.pl/chce-pomoc/#zbiorka

Czy i jak Fundacja otrzyma zebrane pieniądze?

Darowizny przekazane na rzecz Fundacji za pośrednictwem zbiórek otrzymamy bezpośrednio z Facebook’a (przeczytaj więcej na portalu Facebook – kliknij). Dzięki zautomatyzowanemu systemowi Facebooka, otrzymujemy zebrane fundusze co dwa tygodnie. 

Jeżeli nie zbierzesz całej kwoty – nie martw się. 
Nawet jeżeli zbierzesz tylko część wskazanej przez Ciebie kwoty, zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji.

Cieszymy się, że możemy działać razem. Czujemy Waszą obecność na każdym naszym kroku  Dziękujemy, że jesteście!

W razie pytań prosimy o wiadomość : z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl