You are currently viewing Zaproszenie na charytatywny pokaz filmu „Uwierz w Mikołaja”

Zaproszenie na charytatywny pokaz filmu „Uwierz w Mikołaja”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy przedpremierowy pokaz filmu „Uwierz w Mikołaja” reż. Anna Wieczur. Kupując bilet wspierasz ważny cel, jakim jest wsparcie terapeutyczne i psychologiczne podopiecznych z Fundacji.

W dzisiejszych czasach dzieci i młodzież stają przed wieloma trudnościami i wyzwaniami. Problemy w relacjach, stres, obniżone poczucie własnej wartości, czy trudne emocje wymagają naszej uwagi i wsparcia. Zdrowie psychiczne i emocjonalne jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania dzieci. Dzięki pozyskanym środkom będziemy w stanie zapewnić specjalistyczną opiekę tym, którzy jej potrzebują.

Gościem specjalnym pokazu będzie współproducentka, autorka scenariusza i ambasadorka Fundacji Ilona Łepkowska.

📅 Pokaz odbędzie się 26 października, godz. 20:00, Kino KinoGram, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53

🎫 Bilet cegiełka: 100 pln

Zarezerwuj swój bilet już teraz. Ilość miejsc ograniczona!

▶ Kup bilet tutaj: https://tiny.pl/c1f4c

Partnerami wydarzenia są Kino Świat oraz Kino KinoGram.

______

„Uwierz w Mikołaja” to pełna humoru, emocji i ciepła ekranizacja książkowego bestsellera Magdaleny Witkiewicz, na podstawie scenariusza królowej polskich komedii – Ilony Łepkowskiej w reżyserii Anny Wieczur.

Bożonarodzeniowa opowieść, która Cię zaskoczy! Miłość w romantycznym blasku kominka, tajemniczy nieznajomy oraz spotkanie po latach dawnych kochanków, a wszystko to w magicznym świątecznym czasie, gdy cuda się zdarzają 🤶.