You are currently viewing Zebranie Ambasadorów i Ambasadorek

Zebranie Ambasadorów i Ambasadorek

„Ludzie, którzy staną się absolwentami/tkami Fundacji będą zmieniać świat na lepsze” – Monika, ambasadorka Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

To pierwsze spotkanie grupy naszych Ambasadorów i Ambasadorek od początku wprowadzenia pandemii. W piątek 13 listopada 2020 roku wraz z blisko 20 bliskimi nam osobami usiedliśmy przy swoich komputerach, by spotkać się online.

O czym mówiliśmy?

Życiowe sytuacje podopiecznych Fundacji są zawsze bliskie naszym ambasadorom. Sporą część naszego spotkania zajęła dyskusja na temat potrzeb organizacji, problemu dostępu do edukacji zdalnej wszystkich podopiecznych dzieci, dostępu do sprzętu technologicznego, który jest niezbędny do systematycznej nauki.

Wspólnie pochyliliśmy się nad tym, jak sprawić, by głos dzieci i młodzieży był bardziej słyszalny przez osoby dorosłe, przez działaczy społecznych i polityków. Wszystkie wnioski i plany będą stopniowo zakwitać w życiu Fundacji.

Dzieci i młodzież codziennie przychodzące do Domu Fundacji zyskują prawdziwy Dom, w którym mogą bezpiecznie dorastać.

Dziękujemy za spotkanie. Za działanie we wspólnym celu – by stworzyć dzieciom i młodzieży bezpieczną i domową przestrzeń.
Dziękujemy za wiele ciepłych słów jak te poniżej:

„Dzięki Domu Fundacji są lepszymi ludźmi, podążają jasną drogą. Absolwenci będą mieli dzieci, rodziny, zdrowsze niż te, z których sami pochodzą. Czuję ogromną wdzięczność do wszystkich osób, które pracują w Fundacji” – Monika, ambasadorka Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.