You are currently viewing Czy będą święta? Dzięki Wam to możliwe

Czy będą święta? Dzięki Wam to możliwe

Święta w tym roku nie będą tak wyjątkowe jak zazwyczaj w Domu Fundacji. Dla nas, dla naszych podopiecznych dzieci i ich rodzin jest to niezwykle ważny i magiczny czas.

Czas pełen ciepła, miłości, prawdziwych wzruszeń, rozmów. Co roku wspólnie z dziećmi wybieramy choinkę, która sięga aż do sufitu! Razem kleimy łańcuch z papieru, odkurzamy inne świąteczne dekoracje. Jak w prawdziwym Domu. Ten Dom jest właśnie najważniejszy dla naszych dzieci i młodzieży.

Dzięki Wam Święta mogą się odbyć

Pomimo dystansu jaki utrzymujemy, pracy hybrydowej z dziećmi, pomimo kolejnych obostrzeń jakie są wprowadzane w związku z COVID-19, naszym marzeniem jest, aby zapewnić im prawdziwe święta na skale możliwości. Jak co roku zbieramy od dzieci i młodzieży symboliczne listy do św. Mikołaja. Zbieramy ich marzenia, pomysły, pragnienia.

Jak co roku szukamy chętnych osób – świętych Mikołajów, które mogą spełnić marzenie jednego dziecka.

W grudniu 2020 r. chcemy spotkać się Świątecznie w małych grupach i hybrydowo w naszym ogrodzie. Ubierzemy choinkę, jaką mamy w ogrodzie, chcemy zadbać o drobny poczęstunek, rozpalimy świeczki. Zaśpiewamy kolędy i podarujemy dzieciom prezenty. Będziemy dbac o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego w tym roku niestety nie możemy zaprosić Was – naszych przyjaciół i przyjaciółek. Wierzymy, że rozumiecie naszą decyzję.

Czy będą Święta?

Jeżeli nam pomożesz to jest to możliwe. Prosimy pomóż zapewnić nam Święta dla podopiecznych. Jak możesz wesprzeć?

Dziękujemy, że jesteście!