You are currently viewing Spotkanie z podróżnikiem i aktorem Janem Kardasińskim

Spotkanie z podróżnikiem i aktorem Janem Kardasińskim

Warto interesować się różnymi rzeczami i wszystko jest możliwe! Tak w jednym zdaniu możemy podsumować inspirujące spotkanie naszych podopiecznych z aktorem i podróżnikiem Janem Kardasińskim, które miało miejsce w ubiegły piątek w fundacyjnym domu przy ul. Omulewskiej.

O aktorstwie i podróżach

Janek opowiedział nam o swojej drodze do stania się aktorem, która nie była wcale oczywista i jak sam przyznał – na początku nie widział siebie w roli aktora i lektora głosowego. Jednak czas i włożona praca pokazały, że wszystko jest możliwe! Zobaczyliśmy też trochę zakulisowych materiałów i wpadek z planu filmowego.

Górskie wędrówki

Palcem po mapie oglądaliśmy szczyty górskie, i odkrywaliśmy nieznane wcześniej krajobrazy z podróży po Afryce oraz Islandii.

Improwizacja

Na zakończenie spotkania Janek poprowadził z nami improwizowaną sesję, w której tworzyliśmy historie w oparciu o losowo wybrane sytuacje. Było to nie tylko świetną zabawą, ale także dowodem na to, że w każdym z nas drzemie potencjał do kreatywności.

Spotkanie było dla nas inspirującym doświadczeniem i pokazało nam, że życie nie musi się ograniczać do jednej dziedziny i warto podejmować wyzwania, a także, że najważniejsze jest nie poddawanie się w obliczu przeciwności losu.

Masz pomysł i chcesz zorganizować ciekawe i inspirujące spotkanie dla naszych podopiecznych? 📥Napisz na: m.kostro@fundacjajoannyradziwill.pl