You are currently viewing Spotkanie z Burmistrzem w Domu przy Omulewskiej

Spotkanie z Burmistrzem w Domu przy Omulewskiej

W minionym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć Pana Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy w fundacyjnym domu przy Omulewskiej 19. To spotkanie sprawiło, że nasz dom wypełnił się aurą świątecznej magii i wzajemnej życzliwości.

Razem z Burmistrzem wzięliśmy udział we wspólnej kolacji, podczas której dzieliliśmy się radościami i historiami.

„To właśnie przy Omulewskiej znajduje się dom pełen opieki, dobra, wsparcia i szacunku do drugiego człowieka.”

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe Pan Tomasz Kucharski

A przed nami trzy wyjątkowe Wigilie, które będziemy celebrować w fundacyjnych domach. Wierzymy, że te święta przyniosą wiele radości, miłości i wzajemnego zrozumienia.

Dziękujemy raz jeszcze Burmistrzowi za niezapomniane chwile spędzone razem i obdarowanie podopiecznych przemiłym prezentem, misiem pluszowym 🧸

Wspólnie tworzymy miejsce, w którym dzieci mogą czuć się bezpieczne i szczęśliwe! 🎄🌟