You are currently viewing Wspólnie dla dobra innych

Wspólnie dla dobra innych

Razem możemy zdziałać wiele dobrego, a wsparcie ze strony innych osób może okazać się nieocenione. W tym kontekście chcemy przywołać niektóre z działań charytatywnych, które odbyły się w ostatnim czasie w naszym Domu, a dzięki nim mogliśmy wesprzeć wiele osób.

Bardzo dziękujemy Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier”, firmie L’Oréal oraz Ninie Yedigaryan za przekazanie na rzecz Fundacji artykułów higienicznych: szamponów, odżywek do włosów, płynów micelarnych. Artykuły zostaną przekazane dla podopiecznych polskich i ukraińskich dzieci, ich rodzin oraz osób, które wspieramy pod naszymi Opiekuńczymi Skrzydłami.

Podziękowania składamy również dla Dominiki Budzyńskiej PPHU PLUS-Z Top Model za materiały rysunkowe, kredki, długopisy, oraz książki, które sprawiły wiele radości podopiecznym dzieciom i z pewnością pomogą im rozwijać swoją kreatywność.

Dziękujemy za Waszą wrażliwość i zaangażowanie w pomoc na rzecz potrzebujących 💙💛.