You are currently viewing Wycieczka na tor wyścigowy

Wycieczka na tor wyścigowy

– Oskar, na co czekasz – zapytał Łukasz, wychowawca.
– Na co? Na frajdę!

Wycieczka na toruński tor wyścigowy

Dzięki przyjacielowi Fundacji Emilowi Daciuk najstarsze chłopaki z Domu Pawła, miały okazję wsiąść do prawdziwej wyścigówy, przejechać się z kierowcą rajdowym, zajrzeć w silnik samochodu i poznać jego budowę a nawet sprawdzić na symulatorze, jak pasy bezpieczeństwa mocno trzymają w czasie wypadku.

Dzięki wsparciu naszego wychowawcy Łukasza, wolontariusza Kuby oraz firmy Renault Polska, pojechaliśmy do Torunia naszym busem prosto z pod drzwi Fundacji przy Omulewskiej. To było pierwsze takie doświadczenie Pawłowców.

– Kacper, co teraz czujesz?
– RADOŚĆ!
– A gdzie ją odczuwasz?
– Gdzie? Chyba w brzuchu – odpowiedział Kacper.

Przeżycie, adrenalina oraz nauka w jednym. Takie wspólne doświadczenia lubimy najbardziej. Dziękujemy Emilowi jeszcze raz!

➡ To dzięki regularnemu Twojemu wsparciu pokazujemy dzieciom świat, nowe pasje, zawody, szkoły, miasto. Dołącz do Opiekuńczych Skrzydeł ❤ https://tiny.pl/r1k7t

Masz pomysł jak zmienić świat naszych podopiecznych? Napisz do nas:
z.radziwill@fundacjajoannyradziwill.pl